اخبار انجمنثبت نام در انتخابات هیات مدیره نظام پزشکی

پیرامون ثبت نام در انتخابات هیات مدیره سازمان نظام پزشکی ائتلاف مستقل انجمن های گروه پزشکی بیانیه به شرح ذیل صادر نمود.

همکار ارجمند:

همانگونه که مستحضرید ثبت نام از داوطلبین هیات مدیره نظام پزشکی تهران بزرگ و شهرستان های مختلف کشور از 5 دی ماه آغاز می گردد وبه مدت یک هفته ادامه دارد . در این مقطع حساس بایستی تلاش کنیم که همه کسانی که با مسئولیت پذیری و صرف وقت ،امکان خدمت به همکارانشان در بزرگترین تشکل صنفی کشور را دارند ،داوطلب عضویت در هیات مدیره نطام پزشکی شوند .

خوشبختانه مصاحبه رئیس هیات مرکزی نظارت بر انتخابات در مورد حضور سلایق مختلف و عدم توجه به دسته بندی های موجود در کشور نوید بخش حضور پر شور همکاران بوده و امیدواریم به طرح دیدگاه های مجتلف صنفی و حرفه ای در این انتخابات سرنوشت ساز منجر شود.

ائتلاف مستقل انجمن های گروه پزشکی:

 ازکلیه همکاران می خواهد در فرصت باقیمانده نسبت به ثبت نام جهت داوطلبی در این عرصه مهم اقدام نموده و ضمن طرح دیدگاه های فردی ، امکان بیشتری برای انتخاب کنندگان فراهم آورند.

در همین راستا از داوطلبین می خواهیم با ارسال سوابق علمی و حرفه ای خود به دبیرخانه ائتلاف ، ما را در رسیدن به لیست جامع ،کار آمد و مستقل یاری نمایید. در همین جا مجددا از هیات های اجرایی و نظارت می خواهیم با تسهیل شرایط ثبت نام ، عدم سخت گیری در تایید صلاحیت داوطلبین در تهران و شهرستان های بزرگ و نیز اطلاع رسانی و تبلیغات مناسب مقدمات برگزاری انتخاباتی پر شور را فراهم آورند.

جهت اطلاعات بیشتر با پست الکترونیک ویا شماره های ذیل تماس بگیرید.

آدرس پست الکترونیک : anjoman@iranoa.org

شماره های تماس : 88539221،88524247،09197798990،09329527244