اخبار انجمنچهارمین مجمع عمومی انتخابات هیات مدیره انجمن علمی ارتوز و پروتز ایران

چهارمین مجمع عمومی انتخابات هیات مدیره و بازرس انجمن علمی ارتوز و پروتز ایران روز شنبه 24 آبان ماه 1393 از ساعت 16 الی 18 در سالن اصلی مرکز همایشهای رازی همزمان با یازدهمین کنگره سراسری ارتوز و پروتز ایران برگزار می‌گردد.

دستور جلسه:

.• گزارش هیات مدیره
• گزارش بازرس
• طرح پیشنهادات و تصمیم گیری درخصوص موارد پیشنهادی
• انتخابات هیات مدیره
.
داوطلبان جهت کاندیداتوری در انتخابات می‌بایست فرم ثبت‌نام در انتخابات هیات مدیره را تکمیل و مدارک مورد نیاز را جهت بررسی ارسال نمایند.

لازم به ذکر است جهت کاندیداتوری و حضور در مجمع ‌عمومی و شرکت در انتخابات، «عضویت» در انجمن علمی ارتوز و پروتز ایران الزامی است.
- آخرین مهلت اعلام کاندیداتوری در این انتخابات تا پایان وقت اداری 20 آبان ماه 1393 تعیین شده است.
- اسامی داوطلبین به همراه اهداف و برنامه‌های آنان، بعد از تایید در سایت انجمن علمی ارتوز و پروتز ایران اعلام خواهد شد.

.

بر طبق اساسنامه انجمن:
- هر یک از اعضای انجمن سالانه مبلغی را که میزان آن توسط هیات مدیره تعیین و به تصویب مجمع عمومی‌ خواهد رسید به عنوان حق عضویت پرداخت خواهد کرد.
- ملاک تعداد اعضای پیوسته هر انجمن تعداد ثبت‌نام‌شدگان‌‌ همان سال خواهد بود و لذا افرادی مجاز به شرکت در انتخابات هیات مدیره هستند که حق عضویت مصوب‌‌ همان سال را پرداخت نموده و برگ شرکت در جلسه مجمع عمومی و انتخابات را دریافت کرده باشند.
- تنها اعضای پیوسته  می‌توانند به عنوان داوطلب شرکت در انتخابات هیات مدیره و بازرس شرکت نمایند و دارای حق رای بوده و اعضای اصلی محسوب می‌شوند.
سایر مفاد
اساسنامه را می‌توانید از اینجا مطالعه نمائید.

می توانید فرم ثبت‌نام در انتخابات هیات مدیره را از اینجا تکمیل نمائید.