اخبار انجمنانتخابات دوره پنجم هیات مدیره و بازرس انجمن

پنجمین انتخابات هیات مدیره و بازرس انجمن علمی ارتوز و پروتز ایران همزمان با دوازدهمین کنگره سراسری ارتوز و پروتز ایران در سالن اصلی مرکز همایشهای رازی برگزار می‌گردد.
دستور جلسه:
.• گزارش هیات مدیره
• گزارش بازرس
• انتخابات هیات مدیره
.
داوطلبان جهت کاندیداتوری در انتخابات می‌بایست فرم ثبت‌نام در انتخابات هیات مدیره را تکمیل و مدارک مورد نیاز را جهت بررسی ارسال نمایند.
لازم به ذکر است جهت کاندیداتوری و حضور در مجمع ‌عمومی و شرکت در انتخابات، «عضویت» در انجمن علمی ارتوز و پروتز ایران الزامی است. 
- آخرین مهلت اعلام کاندیداتوری در این انتخابات تا پایان وقت اداری ۳۱ شهریور ۱۳۹۵ تعیین شده است. 
- اسامی داوطلبین به همراه اهداف و برنامه‌های آنان، بعد از تایید در سایت انجمن علمی ارتوز و پروتز ایران اعلام خواهد شد.
.
بر طبق اساسنامه انجمن فردی به عنوان عضو انجمن شناخته می شود که:
- هر یک از اعضای انجمن سالانه مبلغی را که میزان آن توسط هیات مدیره تعیین و به تصویب مجمع عمومی‌ رسیده است را به عنوان حق عضویت سالانه پرداخت نماید. 
- ملاک تعداد اعضای پیوسته هر انجمن تعداد ثبت‌نام‌شدگان‌‌ همان سال خواهد بود و لذا افرادی مجاز به شرکت در انتخابات هیات مدیره هستند که حق عضویت مصوب‌‌ همان سال را پرداخت نموده و برگ شرکت در جلسه مجمع عمومی و انتخابات را دریافت کرده باشند. 
- تنها اعضای پیوسته می‌توانند به عنوان کاندیدا در انتخابات هیات مدیره و بازرس شرکت نمایند و دارای حق رای بوده و اعضای اصلی محسوب می‌شوند. 

(عضویت پیوسته: هیات مؤسس انجمن و کلیه افرادی که حداقل دارای درجه فوق کارشناسی در یکی از رشته های ارتوز و پروتز باشند می توانند طبق ضوابط مذکور در این اساسنامه به عضویت انجمن در آیند.
عضویت وابسته: افرادی که حائز شرایط زیر می باشند می توانند به عضویت وابسته انجمن در آیند.  ۱- دانشجویان مقاطع کارشناسی در رشته ارتوز و پروتز)
سایر مفاد اساسنامه را می‌توانید از اینجا مطالعه نمائید.
می توانید فرم ثبت‌نام در انتخابات هیات مدیره را از اینجا تکمیل نمائید.

لطفا پیش از ثبت نام آیین نامه انتخابات را از اینجا مطالعه نمائید.

AWT IMAGE