اخبار انجمناطلاعیه مهم درخصوص شرکت در انتخابات هیات مدیره و بازرس انجمن
🔔🔔قابل توجه اعضای محترم انجمن علمی ارتوز و پروتز ایران
با توجه به لیست اعضای انجمن علمی ارتوز و پروتز ایران اعلام شده در سایت ima-net.ir که امکان شرکت در انتخابات آنها تایید شده است، با مذاکرات انجام شده با دبیرخانه کمیسیون ها تمدید مهلت تایید لیست نهایی اعضا درخواست گردید.
.
⚠️آخرین فرصت تعیین شده از سوی دبیرخانه کمیسیون انجمن علمی وزارت بهداشت برای تایید لیست اسامی، روز شنبه ۲۵ شهریور ماه ۹۶ تعیین گردید.
.
برهمین اساس به اطلاع کلیه اعضای انجمن و کاندیداهای محترم که قصد شرکت در انتخابات را دارند، میرساند درصورتی که تاکنون در سامانه ima-net.ir ثبت نام نکرده اند و یا مطابق با ماده ۹ اساسنامه حق عضویت خود را پرداخت ننموده اند، در اسرع وقت و تا ساعت ۲۴:۰۰ روز جمعه ۲۴ شهریور ماه اقدام به ثبت نام و یا پرداخت حق عضویت نمایند.
.
📌📌لازم به ذکر است عدم پرداخت حق عضویت و یا عدم ثبت نام در سامانه ima-net.ir مبنی بر عدم تمایل به شرکت در انتخابات تلقی می گردد.
.
⚠️لطفا به نکات زیر دقت لازم را مبذول فرمایید تا ثبت نام در سامانه و یا پرداخت حق عضویت به درستی و با سهولت صورت پذیرد.
.
👈🏻ثبت نام در سامانه
📌۱- جهت ثبت نام در سامانه حتما راهنمای ثبت نام را مطالعه فرمائید.
📌۲-در زمان ثبت نام با دقت و صبوری مراحل را انجام دهید.
📌۳-مهم است کد ملی، شماره تلفن همراه و ایمیل خود را بادقت وارد نمایید.
📌۴-در صورت بروز مشکل با تلگرام اعلام شده در راهنمای ثبت نام سامانه ارتباط برقرار نمائید.
.
👈🏻پرداخت حق عضویت
📌۱-لطفا نام و نام خانوادگی خود را در لیست اعضای انجمن یافته و مطابق با وضعیت حق عضویت، مبلغ پرداختی را محاسبه و پرداخت نمایید.
نکته: درصورتی که در دوره دانشجویی کارشناسی عضو انجمن شده اید و هم اکنون فارغ التحصیل دوره کارشناسی هستید، برای سالهای عضویت دوره دانشجویی مبلغ دانشجویی و برای زمان فارغ التحصیلی حق عضویت فارغ التحصیلان را پرداخت نمایید. اگر درحال حاضر دانشجوی دوره کارشناسی ارشد و بالاتر هستید فارغ التحصیل کارشناسی شناخته میشوید.
📌۲-با توجه به اعلام سریع پرداخت های صورت گرفته از طریق سایت، جهت سهولت و تسریع امور، حق عضویت خود را از طریق درگاه الکترونیک در سایت انجمن انجام دهید. (پرداخت الکترونیک)
📌۳- نیازی به ثبت نام در سایت انجمن برای واریز مبلغ پرداختی نمیباشد فقط کافیست موارد ضروری فرم پرداخت را دقیق و به درستی تکمیل فرمائید.
📌۴- درصورتی که تمایل دارید حق عضویت خود را به حساب انجمن واریز نمایید می توانید به حسابهای زیر مبالغ را واریز نمایید.
🔸حساب بانک صادرات به شماره ۰۱۰۲۰۳۳۰۲۷۰۰۱۰ به نام انجمن علمی ارتوز و پروتز ایران
🔸حساب ملت به شماره ۴۷۳۴۳۵۵۹۳۰ به نام انجمن علمی ارتوز و پروتز ایران
🔸کارت بانک ملی به شماره ۶۰۳۷۹۹۱۴۷۴۴۵۱۴۴۴ به نام خانم پروانه رشیدی
.
🔴ضروریست تصویر فیش پرداختی را به تلگرام انجمن به آدرس @ISAOPir ارسال فرمائید.
.
🔵جهت رفع مشکلات احتمالی کافیست با تلگرام انجمن به آدرس @ISAOPir ارتباط برقرار نمائید. تا در اسرع وقت به شما پاسخ داده شود. از پاسخگویی تلفنی معذوریم.