اخبار انجمننکات مهم در خصوص انتخابات هیات مدیره و بازرس انجمن

AWT IMAGE

قابل توجه شرکت کنندگان و داوطلبان کاندیداتوری پنجمین دوره انتخابات هیات مدیره و بازرس انجمن علمی ارتوز و پروتز ایران

با توجه به آیین نامه انتخابات و نکات تاکید شده از سوی دبیرخانه کمیسیون انجمن های علمی وزارت بهداشت درخصوص انتخابات کلیه انجمن ها به اطلاع میرساند:

انتخابات به صورت الکترونیک و از طریق سامانه ima-net.ir  برگزار می گردد.

شرکت در انتخابات تنها برای اعضای انجمن که در سامانه یادشده عضو هستند و براساس تبصره ۲ ماده ۹ اساسنامه انجمن های علمی عضویت آنها تایید شده باشد، ممکن میباشد.

لیست وتعداد اعضای انجمن واجد شرایط شرکت در انتخابات (مطابق با بند فوق) ۱۰ روز قبل از شروع رای گیری میبایست به دبیرخانه کمیسیون انجمن ها ارائه گردد.

تمامی اعضای محترم انجمن اعم از شرکت کنندگان و داوطلبان کاندیداتوری میبایست در سامانه مذکور ثبت نام نموده و در همان سامانه در انجمن مورد نظر خود اعلام عضویت نمایند.

داوطلبان میبایست در بازه زمانی تعیین شده (۱ تا ۳۱ خرداد ماه ۹۶)  ثبت نام نمایند. درصورتی که داوطلبان کاندیداتوری در بازه زمانی پیشین ثبت نام نموده اند و انتخابات به هر دلیل لغو گردیده است، ثبت نام آنها کان لم یکن بوده و فاقد اعتبار برای دوره حاضر میباشد.

مدارک و مشخصات کاندیداها میبایست به صورت الکترونیکی اخذ و پس از پایان مهلت ثبت نام به دبیرخانه کمیسیون انجمن ها ارسال گردد.

.

.

نکاتی درخصوص ثبت نام و تکمیل فرم اعلام کاندیداتوری برای داوطلبان محترم

صرفا به فرم ها و مدارک ارسال شده  از طریق فرم الکترونیک طراحی شده در سایت انجمن به آدرس isaop.ir ترتیب اثر داده خواهد شد.

توجه داشته باشید ثبت نام و تکمیل فرم زمانی قطعی شده است که پس از ارسال فرم، کد رهگیری اعلام می گردد.

- کد رهگیری شامل اعداد و حروف میباشد.

- مهم: کد رهگیری و تاریخ ثبت نام را در نزد خود نگه دارید.

- داوطلبانی که ثبت نام نموده و کد رهگیری خود را فراموش کرده اند میتوانند صرفا با ارسال پیام از طریق شماره همراه اعلام شده در فرم ثبت نام به تلگرام انجمن به آدرس (ISAOPir@)  کد رهگیری  خود را درخواست نمایند و یا مجدد فرم ثبت نام را تکمیل و ارسال نموده و کد رهگیری جدید را دریافت نمایند.

- درصورتی که در زمان تکمیل فرم کاندیداتوری انتخابات دوره پنجم با مشکل برخورد کردید، موارد را از طریق تلگرام انجمن (ISAOPir@) و یا ایمیل انجمن به آدرس info.isaop.ir@gmail.com و یا از طریق تماس با ما در سایت انجمن اطلاع دهید تا پیگیری لازم صورت پذیرد.