اخبار انجمنسیزدهمین کنگره سراسری ارتوز و پروتز ایران اردیبهشت ماه سال 1398

سیزدهمین کنگره سراسری ارتوز و پروتز ایران در اردیبهشت ماه سال 1398 توسط انجمن علمی ارتوز و پروتز ایران و دانشکده علوم توانبخشی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان و با همکاری مراکز آموزشی و سازمان های مرتبط برگزار خواهد شد.
به اطلاع پژوهشگران محترم می‌رساند، پیرو درخواستهای مکرر شما عزیزان، مهلت ارسال مقالات به سیزدهمین کنگره سراسری ارتوز و پروتز تا پانزدهم بهمن ماه 1397 تمدید شد و لازم است که پژوهشگران محترم پروسه ثبت نام در سامانه همایش و ارسال مقاله را به روزهای پایانی موکول نکنند تا کار دریافت مقالات بدون گرفتاری فنی در سامانه همایش انجام شود. لازم به ذکر است تاریخ مذکور به هیچ عنوان تمدید نخواهد شد.
با استعانت از خداوند حکیم و همکاری خالصانه سردبیر محترم مجله علمی پژوهشی Journal of Rehabilitation Sciences and Research (جناب آقای دکتر محمدتقی کریمی) مقرر گردیده است که 15 مقاله برتر ارائه شده در کنگره در این ژورنال به چاپ برسد. برای چاپ مقالات لازم است متن کامل مقالات(full text) به زبان انگلیسی به ژورنال ارسال شود. ضمنا چاپ مقالات منتخب در ژورنال رایگان خواهد بود. دبیرخانه کنگره رایزنی با دیگر مجلات حوزه توانبخشی را ادامه داده و خبر توافقات جدید را متعاقبا اطلاع رسانی می نماید.
دبیر علمی کنگره
دکتر ابراهیم صادقی
 
دبیرخانه علمی و اجرایی: اصفهان ـ خیابان هزارجریب ـ دانشگاه علوم پزشکی اصفهان ـ دانشکده علوم توانبخشی ـ معاونت پژوهشی